A+    A-

Kaip naudotis svetaine?

 

Svetainės lankytoja Angelė nori prasmingai praleisti ketvirtadienio popietes padėdama vietos bendruomenei ir svarsto, ką naudingo galėtų nuveikti. Jos dukra Justina el. paštu atsiuntė nuorodą į Galimybių bibliotekos svetainę ir patarė paieškoti veiklos sričių čia.

 

1) Atsidariusi internetinį puslapį Angelė svetainės viršuje paspaudė ant vėliavėlės ikonos pasirinkdama savo šalį – Lietuvą.

 

2) Meniu juostoje ji išsirinko skiltį „Galimybės“, ant kurio paspaudus pasirodo pagrindinės lentynos su nuorodomis į galimybes – informacinius išteklius. 6 pagal tematiką suskirstytose lentynose gausu skyrių, išsamiau nagrinėjančių lentynų temas. Kiekviena lentyna talpina skirtingas galimybes: nauja karjera, išteklius asmeniniam tobulėjimui, informaciją apie verslo kūrimą, asmeninio biudžeto planavimą, socialines teises. Angelė pasirinko lentyną „Nauja karjera“, kuri pasirodė labiausiai susijusi su jos poreikiais.

 

3) Lentynoje ji pamatė išrūšiuotas nuorodas į naudingus internetinius puslapius. Viršuje, raudoname fone, perskaičiusi lentynos pristatymą Angelė pasirinko skiltį „Savanorystė“. Paspaudus nuorodą atsidarė keletas nuorodų į informacinius išteklius – svetaines, kurios pristato savanoriauti kviečiančias organizacijas ir bendruomenes. Išnagrinėjusi, kokias galimybes siūlo kiekviena iš jų, Angelė išsirinko sau tinkamiausią variantą ir nusprendė ketvirtadienio popietes skirti savanoriaujant.

 

4) Angelei patiko naršyti svetainėje ir rasti naudingos informacijos, todėl ji norėjo išsaugoti atrastas kai kurias svetaines, kurias norėtų aplankyti vėliau, pavyzdžiui, prie interneto prisijungusi kitą savaitę.  Ji užsiregistravo Galimybių bibliotekos svetainėje, paspaudusi ant skilties „Registruotis“ ir suvedė pagrindinę informaciją apie save. Po kelių sekundžių į jos el. paštą atkeliavo registracijos patvirtinimo laiškas.

 

5) Jei iš karto žinote, kokios galimybės jus domina ir nenorite naršyti po visas Galimybių bibliotekos lentynas, išbandykite tiesioginės paieškos funkciją. Pradiniame svetainės puslapyje, po meniu juosta ir besikeičiančiais svetainę pristatančiais teiginiais, rasite paieškos lauką. Įveskite jus dominančios srities raktažodį ir paspauskite mygtuką „Ieškoti“. Po kelių sekundžių išvysite paieškos rezultatus ir galimybes, skirtas būtent jums.

 

Norite sužinoti daugiau? Lentynose Jūsų laukia nuotolinio mokymosi platformos, psichologiniai testai, padedantys išsirinkti sau labiausiai tinkančią veiklą, patarimai, kaip įsitraukti į bendruomenės veiklą. Tad užsiregistruokite ir – pirmyn – išbandykite Galimybių biblioteką!

 

Svarbi informacija

 

Jūsų duomenų apsauga:

 

Užpildydami registracijos anketą jūs sutinkate, kad teikiami duomenys bus naudojami tik siekiant užtikrinti sėkmingą jūsų naršymą svetainėje. Jūsų duomenys nebus naudojami reklamos ir marketingo tikslais, taip pat nebus perduodami trečiosioms šalims.

 

Registruodamiesi privalote:

 

Pateikti teisingą informaciją. Draudžiama atlikti registraciją naudojantis svetimais duomenimis;

Saugoti Prisijungimo duomenis, jiems pasikeitus – laiku juos atnaujinti, neperduoti jų tretiesiems asmenims.