A+    A-

Kas yra Galimybių biblioteka?

 

Visos naudingos nuorodos vienoje vietoje! Galimybių biblioteka yra kasdieniam ir profesiniam gyvenimui aktualios informacijos rinkinys. Įkvėpta islandiško dizaino paprastumo, ji gimė kaip atsakas į besikeičiančią situaciją Europoje vis didesnės dalies gyventojų gyvenimo trukmė ilgėja, daugėja peržengusių penktąją dešimtį, todėl iškyla poreikis parengti gaires kviečiant ir toliau mėgautis pilnavertišku ir kokybišku gyvenimu. Juk tai paprasta – tereikia atrasti tuos, kurie siūlo susitikti, kviečia į bendraminčių renginius, atveria naujus kelius tobulėjimui, savo patirties įprasminimui, padeda įgyvendinti senas svajones ar atrasti naujas.

 

Atsakomybė

 

Šioje svetainėje susipažinsite su lietuviškąją Galimybių bibliotekos versija. Iš viso jų turime keturias – be lietuviškosios yra europietiškoji (perteikianti universalią, didžiajai daliai ES šalių tinkančią informaciją), islandiškoji ir Jungtinei Karalystei skirtos versijos. Prie lietuviškosios Galimybių bibliotekai parengimo prisidėjo Kauno mokslo ir technologijų parko atstovai.

 

Valdymas

 

Tarptautinis koordinacinis komitetas, į kurį įeina ir Kauno mokslo ir technologijų parkas, yra atsakingas už visų Galimybių bibliotekų koordinavimą, kadangi kiekviena šalis turi savo atstovus komitete. Koordinacinis komitetas apibrėžia ir prižiūri Galimybių bibliotekos veiklos bendrąsias taisykles ir principus.

 

Kokybė

 

Galimybių bibliotekos veikloje yra vadovaujamasi kokybės  ir etikos principais siekiant užtikrinti, kad Galimybių bibliotekoje pateikiama informacija apie galimybes būtų tiksli ir patikima. Informacijos šaltiniai ir teikėjai yra tikrinami ir patvirtinami, tikrinamas jos objektyvumas, naujumas, kiek įmanoma užtikrinama apsauga nuo pavojingų virusų ir  kenkėjiškų programų.

Aukščiau minėti kokybės principai apibrėžiami siekiant užtikrinti, kad informacija apie Galimybių bibliotekos siūlomas galimybes būtų patikima.